Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Paul

Jeden ze čtyř bráchů „beatlesáků“, kteří započali svou pouť k nám v kralupském zahradnictví. Zatímco ostatní kocourci již bydlí, malý Paul se chystá na dráhu felinoterapeuta. V depozitu se projevil jako velmi komunikativní a pohodový kocourek. Proto byl vybrán a momentálně s depozitní tetou nacvičuje cesty autem a zvládání postroje. V průběhu listopadu,absolvoval u nás pár návštěv, sledujeme jak na něj působí různé situace, různé množství a typy lidí. Zatím se jeví jako pohodář, potěšilo nás, že ani ruch kolem malých dětí mu nevadí. V dohledné době ho čekají nezbytná očkování pro felinoterapeuta a i kastrace.Samozřejmostí je nošení obojku a trénink v přepravce. Jízda autem mu nevadí a nestresuje ho.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumBó a Pa
StavFelinoterapeuti, Virtuální adopce
Stáří kočky 3 roky a 11 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 372015
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence
Anna Houšková100,- KčMěsíčně


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...