Galerie z domova
Padmé

Malá Padmé byla nalezena spolu se sourozenci kdesi v Kladně. Je mazlivá a náramně hravá. V novém domově uvítá zvířecího kamaráda.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna16.12.2017
Stáří kočky 1 rok a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

28.12.2018
Krásný povánoční den, chtěla bych vám popřát do nového roku jen to nejlepší a ať co nejvíce kočiček, najde domov, jako já. Už je tomu rok, co jsem odešla z útulku do nového domova, tolik věcí se změnilo, ale já zůstala stále stejná - zvědavá, mazlivá a trochu zlobivá :-) Ale jenom trošičku... Jsem tak moc zvědavá, že jsem se naučila otevírat dveře a už jsem lezla i po střeše, byla to zábava :-) Ale pak jsem se jako poslušná kočička zase vrátila domů za maminkou a bráškou. Nooo, naši asi moc nesouhlasí, že jsem poslušná, protože mi občas říkají - náš chlupatý terminátor....Jsem prostě správná kočička, když mě hledají, tak schválně nepřijdu a pozoruji co dělají :-) Jen o prázdninách jsem na ně byla teda pěkně naštvaná, protože dostali nápad, že si pořídíme štěňátko, vůbec nevím proč? Vždyť mají přeci mě a bráchu, proč ještě jednoho pejska.... A více co se stalo? Oni si opravdu jednoho večera přivezli kňourající deku... To byl teda nápad, hned jsem jim ukázala, že s ním vůbec nesouhlasím a pěkně jsem se po novém bráchovi ohnala. Nebyl to dobrý nápad, protože jsem dostala pěkně na zadek... :-) Týden jsem ho pozorovala a když jsem zjistila, že je to takové neohrabané mimino a na vše mi naletí, tak jsem si s ním začala ,, hrát,,. Vymýšlela jsem takové hry, aby brácha dostal vynadáno, že něco zničil. Ale jednou jsme byli tak rozjetý ve hře a já bráchovi shodila pytlíček dobrot z poličky v kuchyňské lince. Na to už naši přišli, že si pro to brácha nedosáhl sám. A bylo po zákeřných hrách :-) Od té doby si už spolu normálně hrajeme a vycházíme, mám své bráchy ráda, jsme jedna smečka :-) Mějte se moooc krásně a užívejte si zábavný rok, jako si užívám já ve své milující rodině! Padminka
1.3.2018
Nový rok přinesl hodně nových věcí :-) Našla jsem si novou zábavu, naučila jsme se skákat a šplhat! A nejraději skáču na maminku :-) A je mi úplně jedno, jestli si zrovna čistí zuby a nebo jestli vyndavá myčku a nebo vaří. Je to strašná zábava :-) Maminka se moc nesměje a říká mi, že jsem jako papoušek. A to teda ne, nejsem žádný papouch! Jelikož chodí celá poškrábaná a tatínek jí říká, že je chudák, což teda jako já nechápu, protože mě to strašně baví a mám ji ráda. Tak mi koupili škrábadlo a je až do stropu. Velkou radost z něho teda nemám. Měla jsem ještě jedno malé a u něho byla přidělaná myška a míček. A jelikož mě se moc nelíbilo, tak jsme ho s bráchou rozebrali. Aby měli páníčkové snadnější uklízení :-) Oni to vůbec nepochopili a koupili mi taaak velké škrábadlo a ještě je přidělané do zdi. Tak s tímhle už s bráchou teda nehneme. Nooo, občas po něm šplhám a je to docela legrace, ale jen občas, aby bylo jasno :-) Když nešplhám po mamince, tak za ní běhám a stále musím mít přehled co dělá. Jako správná ženská mám ráda malovátka, když se maminka ráno maluje, tak sedím v umyvadle ( ano, vyšplhám se po mamince a sedím v umyvadle a nebo na pračce ) a pozoruji. Naposledy jsme si půjčila jelení lůj a hrála jsem s ním až na chodbě :-) Miluji, když se třídí prádlo, je to legrace, běhám po hromádkách a pak jen slyším - Padminko, nelez tam... No joooooo, mě se prostě ta pračka hodně líbí. Ono se tam všechno točí a ještě to cinká :-) Větu, abych někam nelezla slyším často, protože musím být všude a u všeho. Ať už je to vaření, praní, uklízení a nebo i přesazování kytiček. Dokonce jsem musela být i u toho, když se vybíraly nové kytičky do zahrádky. Musí se mi líbit, že jo :-) Všechny domácí práce mě dokážou pěkně unavit. Nejraději odpočívám s bráchou na sedačce a nebo u kamen. Pěkně si tam prohřeji kožíšek! Nooo a pak taky nejraději odpočívám u maminky a to spustím pořádný motorek :-) A proč mi páníčkové říkají někdy ušáček, protože mám roztomile velké uši :-) Abych vše dobře slyšela! Tohle je můj svět! Krásný večer, i když trochu mrazivý :-) Padminka s rodinou!
4.1.2018
Nejdříve bych Vám chtěla za celou moji smečku popřát hodně zdraví a štěstí v novém roce. Všem kočičkám, aby byly zdravé a našly milující domov! A teď můj krátký report z domova. Jo, jo, joooo... Byly vánoce! :-) Řeknu Vám, to byla taková nádhera! Doma jsme měli obrovský stromeček, pod který se vešlo hodně dárečků pro mne a mé dva bratry pejsky. Ale víte co se mi líbilo nejvíce? Když moje nová maminka dala pod stromeček dárky a tam bylo tolik mašliček. Stále jsem v tom lítala a za všechny mašličky jsem tahala. Mamince to tak zábavné nepřišlo, nakonec jsme dostala trochu přes zadek. Ale i tak mi to nezkazilo vánoční náladu. Bylo u nás hodně návštěv, všichni mě chovali a já jim předváděla moje oblíbené hračky. A taky těch dobrot, co tu bylo. Páníček s paničkou si užívali pohádek a byli doma a já si mohla užívat jich a taky mých bratříčků. Kterých se už vůbec nebojím a mám je ráda. Jeden má chlupatý ocásek a jak s ním stále mává, tak já bych si chtěla hrát, ale jemu se tato hra zatím nezdá zábavná. Druhý brácha je už straší pán a většinu dne leží, tak lítám kolem něho. On na mě občas pískne, což mě ve hře ještě podpoří :-) Jen mne trochu zaráží, kam chodí dveřmi na konci chodby. Pokaždé, když se rozhodnu, že za klukama vyrazím a taky to prozkoumám, tak mě vrátí zpátky.... Že by tam byla nějaká tajná místnost? Když jsou kluci v chodbě, dávají jim něco na krk a drží je na šňůrce, to teda moc nechápu.Žádnou šňůrku nechci. Někdy pouští kluky i bez šňůrky a jsou tam úplně sami. Což už vůbec nechápu. Někdy přijdou kluci celý mokří, naposledy byli od sněhu a někdy přijdou i trochu špinavý a panička s páníčkem už stojí s hadrem a trochu se zlobí. Jednou brácha přišel špinavý a i trochu smradlavý a to panička už nadávala... Já na to přijdu, kam ty dveře vedou :-) Panička vždycky říká, že mě to pak ukáže a naučí, že se mi na zahrádce bude líbit. Tak se těším, ale i tak bych to nejraději šla prozkoumat hned :-) Jooo a ještě vám na něco prásknu, vzali mne k veterináři na přeočkování! Mohla jsem s nimi klidně nemluvit celý den, naštěstí vzali s sebou i staršího bráchu, tak to mne uklidnilo. A teď už musím letět si hrát!!!!!!! :-) Zase napíšu! Padmé se svojí smečkou :-)
17.12.2017
Jmenuji se Padmé... z útulku se mi moc nechtělo, protože jsem tam měla své sourozence, navíc mne daly do podivné plastové krabičky, kde se mi moc nelíbilo a daly mne paní, která na mě podivně šišlala. Spolu s tou paní jsme si sedly do další podivné krabice, která navíc jezdila. A jely jsme spolu prý domů. Když jsme konečně dorazily, tak mi do krabičky strčilo čumák cosi obrovského chlupatého černého a hned se tam objevil druhý čumák a ten byl pro změnu zrzavý. Prý to jsou mojí kamarádi, jo jooo, počkejte, já se rozkoukám a ukážu vám, kdo je tady šéf... :-) Kdo to kdy slyšel, aby kočka poslouchala pejsky. To já budu ta velitelka! Pak mi ta paní, nooo není až tak špatná, dala jídlo a ukázala mi všechny hračky a začaly jsme si hrát a to teda bylo něco, lítala jsem všude možně i pod sedačku :-) Což mě po chvilce dost zmohlo, tak jsme přemýšlela, kde si lehnu a pak jsem viděla svého nového páníčka. Nooo, dámy, řeknu vám, je to správný chlap a mě se moooc líbí. Mrkla jsem na něj očičkama a hned mě vzal do náruče a začal mě mazlit, To se mi mooooc líbilo. To se mi krásně spinkalo, od té doby mám ten nejhezčí pelíšek! Když jsem se vyspinkala začalo zase období prozkoumávání, her a seznamování s pejskama. Nakonec to tady není tak špatné, velmi se mi tady líbí. Oba své nové páníčky mám ráda, velmi hezky se o mě starají, hrají si se mnou a ňuňají mne, což si dost užívám :-) A pejskové jsou nakonec taky moc fajn, občas mě teda ještě vylekají, když začnou na něco štěkat, ale vím, že tu jsem s nimi v bezpečí. Padmé