Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Nova

Kočička Nova byla nalezena spolu s Primou v Kralupech nad Vltavou na místě, kde se houfují toulavky. Naštěstí byly v pořádku, takže je čekalo jen očkování a odčervení a hledají nový domov.

Nova je milá kočička, když na ni promluvíte, tak za vámi hned běží a ducá hlavičkou. Je zvědavá, jen jí trvá pár dní než si zvykne na nové prostředí. Pokud má ale po svém boku člověka, tak se tolik nebojí. V náručí a na klíně se dokáže úplně rozpustit a je úplně nejspokojenější. Nechá si i bez problému udělat manikúru. Jako správné koťátko ráda jí, mazlí se a hraje si. V novém domově určitě ocení kočičího kamaráda, nabízíme ji pouze do bytu.

23.12.2018 – Nova se nám vrátila do depozita na Klamovce, její majitelé se přestěhovali a nemohli si ji vzít s sebou. Nejprve byla ze všeho vykulená, ale rychle si zvykla a už si hraje s dalšími kočičími parťáky.

14.2.2019 – Novu jsme opět umístili, ale bohužel pouze na noc. Majitelé den poté volali, že kočička nevylezla ze schovávačky, nebyla na záchodě a nemazlí se. Bohužel naše vysvětlování, že se jedná o úplně normální kočičí chování v novém prostředí, nepomohlo, takže se nám Nova vrátila.

17.2.2019 – Příběh Novy má, zdá se, šťastný konec. Odvezla si ji trpělivá paní jako parťačku k dalším dvěma kočkám a chvíli po příjezdu volala, že Nova prozkoumává celý byt, takže všechno vypadá na dobré cestě.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna17.02.2019
Stáří kočky 1 rok a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...