Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Nala

Želvovinová kočička Nala pochází z areálu jedné kralupské firmy. Je mazlivá a hravá. Má ráda dobré jídlo a kotěcí hry se sourozenci. V novém domově uvítá zvířecího kamaráda.

7.8.2018 – Nala a její černí bráškové Simba a Salem byli z karantény přemístěni do depozita na Praze 5 a na nový domov čekají zde. Jsou to taková ta úžasná koťata, která jsou všude hned doma. Po příjezdu všichni okamžitě vyběhli z přepravky a začali zkoumat nové prostředí. Dospělé kočičí starousedlíky jen tak zběžně okoukli, z jejich syčení si nic nedělali, a šli zkoumat dál. Všichni jsou poměrně akční a běhy přes celý byt jsou spíše pravidlem než výjimkou, ale zároveň nevynechají možnost nechat se pohladit nebo pochovat, to vše za poctivého předení. Jsou to mile kontaktní koťata, když zrovna neřádí, tak se vždy vyskytují poblíž lidí – návštěvy vítají s nadšením a s každým se hned mazlí. Prostě kotěcí dream team :)

V novém domově by ideálně měli mít psího nebo kočičího společníka, ale vzhledem k jejich kontaktní povaze mohou být i sami, pokud s nimi bude někdo hodně doma a bude se jim věnovat. Hledáme pro ně domov pouze v bytě.

20.9.2018 – Nala se vrátila z nového domova, nepřijala ji druhá kočička. V depozitu se ale opět rychle otrkala, je hravá a mazlivá jako dřív :)

13.11.2018 – Nala odešla spolu se svým kotěcím kamarádem Krikrim do nového domova, ale kvůli silné alergii majitele se k nám budou vracet.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna19.11.2018
Stáří kočky 1 rok a 9 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...