Galerie z domova

01.02.2017


Manka

Zrzavobílou Manku spolu se sourozenci někdo odložil v krabici u kontejnerů. Nálezce si je vzal k sobě, ale nemohl si je nechat, protože bydlí na ubytovně. Manka je zpočátku trošku bojácná, ale bráškové jí pomáhají, aby si rychle zvykla. Je mazlivá a čistotná. Vhodná do bytu k dalšímu zvířeti.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna21.01.2017
Stáří kočky 2 roky a 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

1.2.2017
Dobrý večer, tak už je to přes týden, co mám doma Manku - teď už Františku (po "dědovi" :-) :-) ) Fanynka je naprosto skvělá, je to ta typická vítací kočka a naprostý mazel! Se svým kamošem Morrisem se mají rádi, neustále o sebe pečují, olizují se a taky řádí - nejlíp ve 3 ráno... :-) Moc Vám děkuju za to, že jste mi Fany doporučila a přeju Vám jen to nejlepší!
Zatím tu žádné zprávy nejsou...