Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Lanza

Kočičku Lanzu a její kamarády přivezla jedna hodná paní, která se domluvila s původním majitelem, že prcky odveze k nám. Koťatům se v původním domově moc nedařilo. Naštěstí jsou všechna mazlivá a milují jídlo. Potřebují pořádně vykrmit a dát dohromady kožíšek a uši.

Po dvou měsících u nás jsou Lanza s Ariel přestěhované do depozita, mají krásnou srst a užívají si pohody na terase. Jsou něžné a mazlivé, obě rády spí člověku na klíně, klidně i společně. Jsou si navzájem skvělými parťačkami a vyhrají si spolu, proto bychom byli rádi, kdyby se umístili společně.

Lanza po pár měsících mezi více kočkami začala značkovat a projevovat se dominantně. Teď jsou s Ariel oddělené a vše je v pořádku, proto jim hledáme domov, kde budou samy dvě bez dalších zvířat.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna05.11.2018
Stáří kočky 2 roky a 2 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...