Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Krikri

Zrzavého Krikri a jeho brášku Frufru našli hodní lidé a postarali se o ně. Teď už jsou kluci u nás a hledají nové domovy. Krikri je sice menší než Frufru, ale v bitkách se bráchovi docela vyrovná. Je mazlivý a čistotný. V novém domově uvítá zvířecího kamaráda.

24.8.2018 – Frufru a Krikri se přesunuli do pražského depozita a ihned se cítili jako doma. Od prvního okamžiku objevují a zkoumají nový prostor, s ostatními kočkami vycházejí bez problémů a mazlí se o sto šest :)

13.11.2018 – Krikri odešel 30.září spolu se svojí kotěcí kamarádkou Nalou do nového domova, ale kvůli silné alergii majitele se k nám budou vracet.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna22.11.2018
Stáří kočky 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...