Galerie z domova

24.09.2021


Jumba

Jumba přišel spolu se sourozenci Lilo, Gantem a Stitchem od jedné hodné paní. Prckové se jednoho dne objevili na zahradě a paní se o ně postarala. Krásně je vymazlila a dala dohromady, než se u nás uvolnilo místo. Jumba je hodně kontaktní, miluje nošení v náručí a dobré jídlo. Stejně jako ostatní je hravý a dělá nepořádek. Vhodný pouze do bytu. Společnost dalšího zvířátka uvítá.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna16.09.2021
Stáří kočky 1 rok a 1 měsíc
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

24.9.2021
Posílám vám pár fotek kocourka Jumba. Je to velký mazel, o pohlazení si řekne sám, chodí za náma jako pejsek. Zvykl si na zvuky domácnosti, bouchnutí hrncem už jej nevyvede z rovnováhy. Klidně spí vedle tiskárny, které se bál. Myslím, že už se docela dobře adaptoval. Přiběhne na zavolání, ale to nevím, jestli slyší na své jméno nebo reaguje na intonaci hlasu. Doufám, že už brzy odejdou do nových domovů i ostatní kočičky. Děkuji vám za práci, kterou pro opuštěná zvířátka děláte a přeji vám hodně štěstí.