Galerie z domova

19.11.2015

23.09.2016


John

Jeden ze čtyř bráchů „beatlesáků“, kteří započali svou pouť k nám v kralupském zahradnictví a nyní čekají v dočasné péči na příjem do karantény. Všichni pěkně rostou a prospívají, brzy budou připraveni hledat domov. 1.7.2015 – malý John je připraven na odchod do nového domova. Je velmi hravý a proto by v novém domově přivítal nějakého zvířecího kámoše. Nabízíme ho pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumMinidepozita
StavNašli domov
Kočka byla umístěna15.11.2015
Stáří kočky 5 roků a 2 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

23.9.2016
Dobrý den, posíláme pozdravy do Devítek a přikládáme fotky Johnnyho. Za pár týdnů už u nás bude rok, pěkně si nás ochočil, a to včetně našeho velkého labradora Barneyho. Johnny mu ale nikdo neříká už od dob depozitu, kdy ho Bóďa s Pavlínou překřtily na Hlada kvůli tomu, jak se pořád dožaduje dobrot. Hlad je pěkný raubíř, jak může, provádí lotroviny. Miluje kradení ponožek, rukavic a chlupatých pantoflí. Nad ránem nás v posteli kouše do nohou a rád se tulí k nohám pod dekou, když se dívám na televizi. S přítelem vedou nepřetržitý boj o teritorium - Hlad vyhrává, když Vojta usíná - to si mu lehne na břicho a tváří se jako velký vítěz. Je to rozený lovec, za oknem štěká na ptáky a poletující mušky a můry mu nedají spát (v tom případě ani nám). V červenci byl na hlídání u babiček Bó a Pa, užíval si tam ten velký kočičí kolektiv a nehnul se od bráchy Paulieho a nevlastního bráchy Merlota, jsou to totiž všechno stejní lotři. Nerad se fotí, jak je vidět na jedné z přiložených fotek, ale i tak jsem se vám ho pokusila zachytit. Děkuji vám za příkladnou péči, kterou všem vašim kočičkám poskytujete napříč depozity, moc vám fandím a držím palce, ať všechno klape. Kéž bych měla nafukovací byt a mohla si od vás vzít víc těch vašich vymazlených drobků (můj oblíbenec je teď Bubák od Bó).
19.11.2015
Dobrý večer, posíláme fotky Johna v novém domově. Zatím to vypadá, že je u nás spokojený, s pejskem si rozumí a domácnosti vládne od prvního odpoledne. Přes den se tváří jako drsňák, ale v noci by se pořád mazlil. Mějte se hezky a my se zase brzy ozveme s dalšími fotkami