Galerie z domova
Jáša

Drobnější kočička Jáša byla nalezena na zahradě v jedné malé vesnici spolu s její sestrou Duňou. Naštěstí je Jáša mazlivé kotě a velmi rychle si zvyká. V novém domově by uvítala zvířecího kamaráda, aby jí nebylo smutno. Vhodná do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna09.03.2018
Stáří kočky 1 rok a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

19.11.2018
Dobrý den, posíláme Vám fotky Lotynky a Čertinky (Duňa a Jáša). Kočičky jsou u nás spokojené, loví myši a krtky, které nám nosí domů a potom si jdou odpočinout do postele. Jsme moc rádi, že je máme.
24.3.2018
Dobrý den, chceme Vás informovat o kočičkách, které jsou už 14 dní v novém domově. Důňa je přejmenovaná na Lotynku a Jáša na Čertinku. Obě se mají dobře, už první den spaly společně v pelíšku. Chuť k jídlu mají pořád. Na nový domov si zvykly rychle a jsou to mazlíci. Rády se válejí v posteli a nebo si spolu hrají. Na pejsky si zvykají pomalu, ale začínají dělat pokroky, tak snad brzy budou kamarádi. Jsme rádi, že je máme.