Galerie z domova
Izák

Bíločerný Izák k nám přišel ze zrušeného útulku. Je to velmi mazlivý a kontaktní kocour. Vděčný za každé pohlazení. Vhodný do klidné domácnosti. Zvyklý na další kočky.

29.11.2017 – U Izáka se bohužel projevila potravní alergie a tak je teď na dietě, která mu pomáhá. Jinak je to hodně kontaktní kocour milující lidi. Vhodný pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna01.01.2018
Stáří kočky 3 roky a 6 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

16.2.2018
Izák se teď jmenuje Smíšek a je čím dál přítulnější. Nové krmivo zabralo, a tak už se teď tolik nedrbe. Je úžasný. Manžel říká, že se trochu podobá vačici. :) Brzy zase napíšeme.