Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Hibiky

Mourovatá Hibiky byla odchycena v Tescu v Kralupech. Tři týdny se snažila nenápadně propašovat do skladu, což se jí naštěstí nepovedlo, ale alespoň tam od hodných lidí dostávala jídlo. Vyklubala se z ní moc pěkná a mazlivá kočička. Má delší srst, která potřebuje dát trochu dohromady kvalitní stravou. To je ovšem pouze otázka času, protože apetit kočičce nechybí.

Po přesunu do depozita se ukázalo, že Hibiky není úplně nadšená z ostatních koček, proto by bylo ideální, kdyby šla do nového domova jako jedináček. Je čistotná a vhodná pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna29.01.2017
Stáří kočky 5 roků a 8 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...