Galerie z domova
Frufru

Zrzka Frufru spolu s jeho bráchou Krikrim našli hodní lidé a postarali se o ně, než se u nás uvolnila karanténa. Frufru je pohodový kocourek se správnou dávkou lumpáren a mazlení. V novém domově uvítá i zvířecího kamaráda.

24.8.2018 – Frufru a Krikri se přesunuli do pražského depozita a ihned se cítili jako doma. Od prvního okamžiku objevují a zkoumají nový prostor, s ostatními kočkami vycházejí bez problémů a mazlí se o sto šest :)


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna09.09.2018
Stáří kočky 1 rok
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

17.9.2018
Dobrý večer, Povedlo se nám opět nafotit pár fotek, kde jsou oba dva pospolu. Co se týče soužití, tak musím jen a pouze chválit, vychází spolu naprosto v klidu i když pravda, když se Garfieldovi nelíbí jak je prcek drzej, tak mu to dá jasně najevo, ale není to nic hrozného. Z Frufrua se stal Frodo. Tohle jméno jsem rozhodně nevybírala já, ale když jsem viděla, že na to oslovení slyší, tak jsem souhlasila s tím, že mu takto budeme říkat. Je to hrozný mazel a zároveň by si neustále hrál, díky Frodovi je náš život pestřejší a zábavnější, rozhodně nelituji toho, že jsme si ho pořídili a doporučuji všem aspoň domu dvě kočky, protože o zábavu je opravdu postaráno :)