Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Mourka Fí jsme převzali z naší spřátelené veteriny společně s jeho skoro stejným bráškou Fó. Oba kluci bojovali s chlamydiemi, ale už jsou v pořádku. Bohužel Fí se před druhým očkováním nachladil, takže momentálně bere antibiotika a čeká ho pak dvojitá dávka očkování.

Je to zvědavé koťátko, které se nechá rádo strhnout ke hře, ale na svůj věk je vlastně poměrně klidný. Zpočátku je opatrný a bude potřeba trpělivého majitele, který mu dopřeje dost času, aby si zvykl. Je vhodný pouze do bytu k další kočce.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna25.03.2018
Stáří kočky 1 rok a 3 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...