Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Emil/ka

Emil/ka je černé zvířátko odchycené ve stejném podniku jako Hell a její souputníci. Odchytu předcházelo prckovo horolezecké představení, kdy se v nestřeženém okamžiku dostal do šaten v prvním patře a snažil se odtud utéct přes otevřenou ventilačku. Bohužel v ní zůstal viset za zadní nohy a než se k němu naše holky dostaly, stihla ho pustit uklízečka. Prcek spadl z prvního patra a zmizel v nedaleké díře. Byl ale tak hladový, že se během několika desítek minut nechal nachytat na kousek dobroty v odchytové kleci. Na veterině se naštěstí nepotvrdilo žádné vážné zranění, kromě již poškozeného oka. Naším úkolem je prcka pořádně vykrmit a vymazlit. Nevíme totiž zda se jedná o holku nebo kluka. Tak dalece nám zase nedůvěřuje. Spíš by se dalo říci, že vůbec. Vypadá to, že se v tomto podniku rodí pouze pekelné kočky. Tak uvidíme jak nám to půjde. ;)

20.11.2019 – Zatím nám to s vymazlováním moc nejde. Emil/ka je pekelné stvoření a nejspíš jím i zůstane. Stále nás k sobě nepustí blíž jak na metr. Tak uvidíme jak si povedeme v dalších týdnech.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavKočky ve frontě, Naši nemocní
Stáří kočky 7 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...