Galerie z domova
Čuk

Malého Čuka zachránila pohotová nálezkyně, když zavolala policii a společně se jim povedlo kocourka vyprostit z ventilačky, ze které visel za pánev. Čuk putoval k naší veterinářce na hospit. Rtg naštěstí nepotvrdil zlomeninu, ale malý přesto kulhá a bude nějakou dobu trvat, než se dá dohromady. Doufáme, že bude v pořádku a nebude mít trvalé následky např. z důvodu přerušení nervů. S původní majitelkou se naštěstí podařilo vyjednat, že se Čuka, jeho mámy Tajgy i bráchy Geka vzdala. Všichni tři jsou mazlové a čistotní.

3.4.2020 – Čuk má za sebou druhé očkování a vyhlíží nový domov. Nohu už krásně zatěžuje, řádí jako černá ruka a vypadá to, že nebude mít žádné následky.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna18.04.2020
Stáří kočky 11 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

24.4.2020
Dobrý den, posílám týdenní hlášení - Čuk se má dobře, krásně papá, na záchůdek chodí, mazlí se a řádí jak černá ruka.