Galerie z domova
Alex

Zrzavobílý Alex je osmiletý kastrovaný kocourek plemene Maine Coon. Je očkovaný, hravý, zvyklý na život v bytě, lidi a děti. Společnost další kočky mu nevadí. Strava granule, příp. masové kapsičky. Vzhledem k velikosti hůř chodí na zadní nohy, dle majitele léčen (nelze vyléčit). Velmi přátelský k lidem i ostatním zvířatům. Pouze do bytu. Převzat od původního majitele z důvodu náročné profese. Neměl na něj čas.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna12.10.2017
Stáří kočky 9 roků a 9 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

20.10.2017
Dobrý den, posílám slíbené fotečky Alexe, myslím si, že se u nás vcelku zabydlel a má se dobře. Konečně pořádně papká, dostal masíčko a šunku. Jinak jsme byli u pí. doktorky a říkala, že je nádherný, ale že si ho určitě vykrmíme. Nechala si u sebe prozatím zprávu, kterou jste nám dala, že si ji pročte a vrátí nám ji. Zavedla mu rovnou čip - ani se nepohnul a na těch zoubkách má opravdu kámen, proto tak sliní, dohodli jsme se, že ho necháme pořádně zabydlet a zvyknout si a potom to začneme řešit, co se týče těch pacek, myslí si, že má skříplý nerv a že až přibere, že by ty nožky mohli být lepší. Už teď nám přijde, že na těch nohách líp stojí a ,,neplavou mu". Vykoupali jsme ho, snažili jsme se ty chlupy na náprsence rozčesat, ale nešlo to, takže jsme je museli ostříhat, vypadá hned lépe. Je z něj úplný sameťák a krásně voní. Holky si už pomalu zvykli, ještě to není ono, ale lepší jak na začátku. Bály se ho. Mějte se krásně.