Galerie z domova
Aiči

Malou mourinku jsme v roce 2012 na požádání jednoho všímavého milovníka koček odchytili ve Slaném. Aiči nám dala při odchytu maličko zabrat. Ze zdrhací vystrašené kočky se ale nakonec vyklubala neuvěřitelně mazlivá a trpělivá kočka. RTG ukázal, že má naštěstí všechny kosti celé. Kočička je neuvěřitelně hodná, i když se jí rány na vnitřní straně stehna musely denně vymývat Betadinou. Patrně šlo o rány po kousnutí nebo nabodnutí na nějaký ostrý předmět. Kromě léčby potřebovala také pořádně vykrmit, protože byla silně podvyživená (1,5 kg), misku s jídlem brala doslova útokem. V tom samém roce našla i nový domov. Bohužel po  šesti letech se Aiči vrátila zpět k nám. V novém domově, po narození dítěte, začala napadat druhou kočku a ta to odnášela zdravotně. Tak se Aiči musela stěhovat. Aiči je pořád hodně mazlivá a hodná kočka. V novém domově však raději bude sama a pokud možno i bez dětí. Miluje mazlení, dobré jídlo a je čistotná. Nabízíme ji pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna02.05.2019
Stáří kočky 9 roků a 2 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

2.5.2019
Dobrý večer :) Dnes jsme si Aiči přivezli domů. Zrovna vedle mě spinká na gauči :) U Lenky v depozitu proběhlo vše naprosto hladce a Aiči nebyl problém dostat do přepravky. Po příjezdu domů tátův zvědavý pejsek byl až moc zvědavý a tak od Aiči dostal facku přes mříže. To se mu už moc nelíbilo, tak si párkrát překvapeně štěknul. :D Doma se po otevření přepravky vydala na průzkum obýváku, kde nakonec zakotvila schovaná za gaučem, tak jsme ji nechali být. Po deseti minutách vyšla na průzkum zbytku bytu. Zabydlování myslím netrvalo příliš dlouho - už je tady jako doma, odpočívadlo si osvojila, záchůdek taky. No je hrozně šikovná. :) Posílám zde pár fotek a dvě videa. Děkujeme moc za Aiči, snad se jí u nás bude líbit.