Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Aiči

Malou mourinku jsme v roce 2012 na požádání jednoho všímavého milovníka koček odchytili ve Slaném. Aiči nám dala při odchytu maličko zabrat. Ze zdrhací vystrašené kočky se ale nakonec vyklubala neuvěřitelně mazlivá a trpělivá kočka. RTG ukázal, že má naštěstí všechny kosti celé. Kočička je neuvěřitelně hodná, i když se jí rány na vnitřní straně stehna musely denně vymývat Betadinou. Patrně šlo o rány po kousnutí nebo nabodnutí na nějaký ostrý předmět. Kromě léčby potřebovala také pořádně vykrmit, protože byla silně podvyživená (1,5 kg), misku s jídlem brala doslova útokem. V tom samém roce našla i nový domov. Bohužel po  šesti letech se Aiči vrátila zpět k nám. V novém domově, po narození dítěte, začala napadat druhou kočku a ta to odnášela zdravotně. Tak se Aiči musela stěhovat. Aiči je pořád hodně mazlivá a hodná kočka. V novém domově však raději bude sama a pokud možno i bez dětí. Miluje mazlení, dobré jídlo a je čistotná. Nabízíme ji pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov
Stáří kočky 9 roků
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...