Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Zazi

Malou Zazi spolu se sourozenci Marvinem a Ziki někdo odložil na sídlišti ve Slaném. Prckové byli čistí a zvyklí na lidi. Zazi je krásná kočička a stejně jako ostatní už naštěstí umí sama jíst.

30.10.2017 – malá Zazi na začátku října bohužel onemocněla. Nevíme zda se jedná o poruchu motoriky z důvodu úrazu, nebo z důvodu parazitní infekce. Faktem je, že Zazince plave zadek a má hodně nekoordinované pohyby. Jinak se chová jako každé malé kotě. Je čistotná, hravá a dobře jí.

4.11.2017 – Zazi je po prvním očkování a hledá nový domov. Víme, že to nebude jednoduché, ale tenhle prcek je tak kouzelný, že si myslíme, že se to podaří. Vzhledem ke svému postižení, je vhodná pouze do bytu kde bude někdo často doma. Nehodí se k dětem a do rušnější domácnosti. Zvířecí kamarád je vítán.

4.5.2018 – Zazinka byla před několika týdny vypuštěna mezi ostatní kočky v domě a začala si zvykat na normální chod domácnosti. Zpočátku se hodně bála ostatních zvířat, ale teď už je v pohodě. Je vhodnější k flegmatickým kočkám. U těch nekamarádských se chová hodně submisivně a myslíme si, že jí to zbytečně stresuje. Volný pohyb po domě Zazince hodně pomohl v koordinaci pohybů. Pokud jde pomalu, tak už se jí daří udržet přímý směr. Problémem je, že chce být všude první, takže se pohybuje spíše přískoky které občas končí tu na zdi, tu v botníku. Zazi si však žádný problém nepřipouští a jde si tvrdohlavě za svým. Je prostě neskutečná.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 1 rok a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 602017
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence
Marie Havlová100,- KčMěsíčně
Olga Kubásková300,- KčMěsíčně


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...