Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Yondu

Yondu je z 12 prcků, které jsme přijali od jejich majitelky. Kocourek je hodně mazlivý a zvyklý na další kočky. V novém domově by neměl být sám, aby mu nebylo smutno. Je čistotný a potřebuje ještě vykrmit. Hledáme pro něj nový domov pouze v bytě.

31.10.2020 – Yondu za poslední týdny hodně povyrostl a je z něj krásný kocourek. Je hodně mazlivý a rád se chová – když ho vezmeme do náruče, hned nám dá packy na rameno a spokojeně se nechá drbat. Je to pohodové kotě, které si v novém prostředí rychle zvykne – po přesunu z karantény do depozita si hned šel obhlédnout nové prostředí a ničeho se nebál. Je to hravý kocourek se spoustou energie, proto v novém domově rozhodně ocení zvířecího parťáka nebo někoho, kdo si s ním bude hrát.

12.12.2020 – Yondík je roztomilé kotě, které si návštěvu okoukne, a za chvíli se jí už rozvaluje na klíně. Díky jeho milé a zvědavé povaze jsme přesvědčení, že se by byl dobrý parťák i pro malé děti.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna17.12.2020
Stáří kočky 1 rok
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...