Galerie z domova
Vizír

Kocourka Vizíra a jeho kamarády přivezla jedna hodná paní, která se domluvila s původním majitelem, že prcky odveze k nám. Koťatům se v původním domově moc nedařilo. Naštěstí jsou všechna mazlivá a milují jídlo. Potřebují pořádně vykrmit a dát dohromady kožíšek a uši.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna16.06.2018
Stáří kočky 1 rok a 4 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

28.1.2019
Dobrý den, zdravíme Vás z Berouna. Po delší době posílám fotky našeho ďáblíka Vizírka (Vizourka). V listopadu mu byl rok a trošku povyrostl, i když žádný obr z něj asi nebude. Jinak je to velký mazel a v noci spíš ten ďáblík, ale všichni ho moc milujeme a patří k nám do rodiny.