Galerie z domova

09.06.2019


Vanesa

Krásná Vanesa se k nám dostala spolu se svojí mámou Amélií od majitelů. Vanesa je milá, čistotná a komunikativní kočka. V novém domově může být i sama. Psy nemusí, spíše se jim vyhýbá. Vhodná pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna03.04.2019
Stáří kočky 1 rok a 9 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

9.6.2019
Dobrý den. Opět zasílám několik málo fotek. Vany je boží. Je s ní opravdu strašná legrace. Je to mazel a zvědavka, ale i spáč. Vše nové musí okouknout. Od návštěv se velice rychle nechá pohladit. Jen trochu bojujeme s chlupy. Je to velká osobnost, občas hodně paličatá. Děkujeme za ni.