Galerie z domova
Tygra

Maličká Tygra je zatím u naší dobrovolnice Máji, která se o ni postará, než se uvolní místo v karanténě. Tygra byla hodně podvyživená a měla silnou virózu. Stále je v léčení a vypadá to, že bude v pořádku. Ještě ji čekají testy na infekční nemoci, ale jinak je vidět, že dosavadní péče pomohla. Kočička je mazlivá, miluje dobré jídlo a hodné lidi. Vhodná pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumMinidepozita
StavNašli domov
Kočka byla umístěna29.01.2020
Stáří kočky 10 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

21.6.2020
Dobrý den, jen jsem Vám chtěla dát vědět že byla po týdnu zakopaná válečná sekyra😀🥰Už spolu pěkně dovádí a Lolča ho vzala jako svého, myje ho a hlídá ho. Jinak Pumbík pěkně baští, dá se říct za dva😄To co Loli nesní, dojíždí on😀Je to mazlík, tak jsme rádi že se mu u nás líbí
16.6.2020
Tady jeste par fotek Tygry. Ted uz je to Lola ❤️ Je to velka mazlivka. Mame ji adoptovanou od konce ledna. Obcas je to opravdu tygrice a jindy je to stale maly kotatecko😍Tak snad si brzy s Pumbikem sednou a bude to nerozlucna dvojka!