Galerie z domova
Te Fiti

Naše depozitum sídlící uprostřed lesa odchytávalo bráchu Hříbka a místo toho se chytila jiná 4 koťata. Te Fiti je druhou z nich. Je roztomilá, hodná a začíná si zvykat na lidi.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna07.12.2020
Stáří kočky 5 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

17.12.2020
Dobrý den, posílám vám fotky Te Fiti po týdnu, co ji mám doma. Te Fiti je velmi šikovná, okamžitě si zvykla bez jakéhokoliv syčení na Pinii (stejně tak rychle si zvykla i Pinie) a s ničím neměla problém. Z holek se staly velké kamarádky, stále za sebou chodí, spí vedle sebe, současně žerou a současně chodí i na toaletu - stala se z nich prostě nerozlučná dvojka. Zároveň se Te Fiti od Pinie všechno a velmi rychle učí, nejen lumpárny, ale i chod domácnosti. Co se týká mazlení, tak Te Fiti je stále opatrná, ale i v tomto dělá velké pokroky a několikrát si už sama přišla pro pohlazení. Nejvíce umazlená je pak v momentě, když je ospalá, a to pak vrní na celý byt. Věřím, že to je na velmi dobré cestě :-). Moc vám a vašemu útulku děkuji.