Galerie z domova
Tajga

Mourinka Tajga se k nám dostala poté, co jedno z jejích koťat zachránila pohotová nálezkyně, když zavolala policii a společně se jim povedlo kocourka vyprostit z ventilačky, ze které visel za pánev. S původní majitelkou se naštěstí podařilo vyjednat, že se Tajgy i jejích synů Čuka a Geka vzdala. Tajga je milá a klidná kočka menšího vzrůstu. Miluje mazlení a jídlo.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna11.04.2020
Stáří kočky 2 roky a 1 měsíc
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

14.5.2020
Dobrý den, posílám Vám nejnovější zprávy o Tajgušce a několik fotografií. Tajga se u nás výborně zabydlela, je pořád mazlivá a ráda si hraje. Moc ráda u všeho asistuje a objevuje nové věci. S pejskama se už kamarádí s naprostým přehledem a samozřejmostí. Působí velice šťastně a spokojeně. Jsme moc rádi, že ji máme. Moc děkujeme. Přejeme Vám, ať se Vám, Vaší rodině a všem zvířecím svěřencům dobře daří!
15. 4. 2020
Posílám Vám několik fotek Tajgušky. Tajguška je moc milá, mazlivá a hodná kočička, úžasně si zvykla a tváří se naprosto spokojeně. Našich psíků se už nebojí, ráda je pozoruje, ale drží si alespoň minimální odstup. Psíci se nechali od ní očichat a naštěstí pochopili, že na hraní zatím Tajgí náladu nemá. Kočinka si našla v domě schovávačky i oblíbená místa na mazlení a povalování. Nejraději se povaluje na topení a moc ráda má vyhlídky z okna nebo relax na křesle s plyšáky u dcerky v pokojíčku. Zbožňuje hračky, nejlepší je chlupatý míček s rolničkou. Pokud jde venku někdo cizí, Tajguška ho i přes okno výstražně "vyvrčí" - asi to bude kočka hlídací. Moc ráda všechno prohlíží a objevuje. Můžu říct, že si nás Tajguška dokázala obmotat kolem pacičky, máme ji moc rádi. Doufám, že kocourkům se už tolik nestýská. Držíme jim palce, aby našli milující adoptivní rodiče.