Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Šokí

Dehydrovanou a silně podchlazenou Šokí našla jedna hodná paní ležet u silnice. Naše paní veterinářka byla tak hodná, že vzala kočičku na hospitalizaci, dokud se nám neuvolní karanténa. Rtg naštěstí neukázal žádné zranění a už po pár hodinách zahřívání a infuzí vypadala kočička podstatně lépe. Šokí je zatím poloplachá, tak doufáme, že se časem osmělí a bude z ní mazel.

30.1.2021 V depozitu je vidět, že se Šokí bojí, leká se rychlých pohybů. Ale dělá velké pokroky, hodně tomu pomáhají i depozitní kočky, které miluje a nejradši by je všechny oducala hlavičkou. S lidskou tetou už se taky kamarádí, mazlí se a začíná vítat. Trvá jí než si zvykne na nové prostředí, ale postupně zvětšuje svůj radius a prozkoumává. A je přitom neskutečně roztomilá. Bylo by fajn, kdyby v novém domově měla kočičího kamaráda.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna07.03.2021
Stáří kočky 1 rok
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...