Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Sněhulka 2

Sněhulku jsme přijímali v roce 2012 coby 3 měsíční kotě. Po dalších 3 měsících odešla do nového domova spolu s kočkou Jehličkou. Za šest let se obě vrátily zpět do naší péče a hledají znovu nové páníčky. Původní panička jim totiž zemřela.

Sněhulka je velký cvalík, mazel a průzkumník. Je to bezproblémová kočka, která miluje lidi a baštu. Do nového domova může odejít se svou skoro sestrou Jehličkou, ale klidně i sama. Vhodná do bytu nebo do domku s bezpečným výběhem.

Sněhulka i Jehlička milují mazlení a spaní na klíně. Jakmile se depozitní teta přiblíží ke křeslu, tak už obě běží a předhání se, která zabere místo na klíně dřív.

původní stránka Sněhulky


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumIvana - Praha 1
StavHledají domov
Stáří kočky 7 roků a 5 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...