Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Sissa

Modrooká exkluzivně zbarvená Sissa k nám přišla od majitele, který se o ni z vážných důvodů již nemůže starat. Maminka prý byla britská modrá kočka, otec je neznámý. Sissa si na nové prostředí i na lidi zvykla rychle, s kočkami jí to trvalo trochu déle. Ze začátku na ně výhružně hučela a i teď jim občas svůj názor dá najevo zavrčením, takže v novém domově může být i kočičí jedináček, zdá se, že ostatní zvířata ke spokojenému životu nepotřebuje.

Sissa je typická kočka, která se mazlí, jen když chce ona. Pak ovšem spokojeně přede a nastavuje hlavičku a záda na drbání. Ráda bude ležet vedle vás, ale na klín si nevleze, má ráda svůj prostor. Má atypický hlasový projev – její mňoukání připomíná spíše tak trochu krákorání. Sissa má místy trochu řidší kožich a všimli jsme si, že se často myje, což může být způsobeno stresem, hledáme pro ni tedy klidnější domácnost a spíše bez dalších zvířat. Od původního majitele víme, že srst jí jednou za čas trochu prořídne, ale pak se to zase spraví. V depozitu se jí kožíšek už začal hezky zlepšovat, tak si myslíme, že jí bude vyhovovat být pouze v bytě.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna24.05.2019
Stáří kočky 4 roky a 10 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...