Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Šedou

Šedou byla odchycena v areálu firmy, kde nejsou kočky moc vítané. Původně putovala jako totální plašanka k naší pomocnici, kde se ale docela dobře aklimatizovala a její plachost ustoupila. Sice ještě není úplná mazlivka, ale přesto jsme se rozhodli, dát jí šanci a přesunuli jsme ji do karantény. Zatím nevíme, zda je to holka, nebo kluk.

14.1.2018 – Tak už víme, že Šedou je kluk jak má být. Má za sebou první očkování a hledá nový domov. Bohužel je stále velmi opatrný a v novém domově bude potřebovat trpělivý přístup a více času na zvykání. Je vhodný jako kamarád k nějaké hodné kočce

19.1.2018 – Šedou bohužel začal haprovat se zdravím. Nechce moc jíst a tak se jelo na veterinu. Sono i prohlídka ukázali zvětšené břišní uzliny. Máme trochu strach, že by to mohla být FIP. V pondělí nás ještě čeká odběr krve.

24.1.2018 – Krevní testy ukázaly vysoký bilirubin a nízký albumin. Zatím to vypadá na problém žlučových cest. Byla nasezana infuzní terapie a atb.

31.1.2018 – Šedou stále není ve své kůži. Sice už jí a nemá ani průjem, ale není to ono.

13.2.2018 – I přes veškerou snahu našeho pana veterináře, Šedou dnes v noci zemřel. Pitva ukázala na chronickou cholangitídu nereagující na léčbu.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela13.02.2018
Stáří kočky 7 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...