Galerie z domova
Pinia

Pinia, Abies a Rosa – tři malá koťata někdo odložil v přepravce spolu s výslužkou u plotu našeho kralupského depozita. Naštěstí jsou holky v pořádku a skoro vymazlené.

30.8.2020 – Piniu a její sestry jsme převezli do pražského depozita, kde se Pinia po krátkém váhání přidala k Rose a začala zvědavě zkoumat okolí a mazlit se. Pinia v novém domově určitě ocení zvířecího kamaráda, ale může být i jedináček, pokud nebude doma sama často.

5.9.2020 – Za těch pár dní se Pinia v depozitu rozkoukala a stala se z ní nebojácná kočička, které je všude plno. Je hodně mazlivá a kontaktní, pořád za námi chodí po bytě a něco povídá. Jakmile ji pohladíme, hned začne hlasitě příst a ducat hlavičkou. Moc ráda se chová anebo aspoň leží co nejblíž u nás.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna19.09.2020
Stáří kočky 5 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova


Dobrý den, píši Vám jenom ohledně Pinie. Pinia si na nový domov velmi rychle zvykla a začala tady velet :-). Je to neskutečný mazlík, ale i uličník k tomu a jsem moc šťastný, že jsem si ji mohl adoptovat. Níže Vám posílám pár fotek. Mějte se hezky a přeji Vám pěkný zbytek dne,