Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Píďa

Píďu spolu se sourozenci (Ťulda, Betynka, Tygy) našli majitelé domku na své zahradě. O celou partu se nějakou dobu starali, než se u nás uvolnilo místo. Píďa je hodná a mazlivá kočička. Je z celé party nejmenší a zatím je opatrná. Pomáhá jí hra se sourozenci a dobré jídlo. Vhodná pouze do bytu.

10.11. Píďu jsme z karantény přesunuli do pražského depozita. Během pár dní se v novém prostředí otrkala, rychle si zvykla i na ostatní kočky a nyní je zdraví přátelským ducnutím. Je to velký mazlík, sice se na ni musí pomalu, ale jakmile ji pohladíme, celá roztaje, lehne si na zem na bok a za spokojeného předení se nechá hladit. Moc ráda se i chová. Píďa je spíše klidnější kočka, může být i jedináček, ale kočičí nebo psí společnost neodmítne.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Stáří kočky 8 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...