Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Mustafa

Mouratého Mustafu našla a zpočátku léčila hodná paní, bohužel kocourek opět dorazil z toulek ve špatném stavu, a tak putoval na hospitalizaci k naší veterinářce v Brandýsku. Mustíka čeká operace nohy a my doufáme, že mu pomůže. Kocourek je hodný a mazlivý, tak snad si u nás zvykne a podaří se mu najít i nový domov.

9.12.2018 – Mustafa má po operaci a noha se mu krásně zhojila. I když měl část tkáně nekrotickou, podařilo se ránu sešít, aniž by došlo k dalšímu odumírání. Máme z toho radost a děkujeme naší paní veterinářce za snahu a optimismus. Kocourek je hodný a nechá si vše líbit, takže manipulace s ním je v pohodě.

10.2.2019 – Mustafa už je u nás a je připraven odejít do nového domova. Je to pan kocour a podle toho se také chová. Občas je mazlivý a někdy zase nerudný. Je vhodný do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě.

4.10.2019 – Mustafa stále čeká na nový domov. V depozitu je hodný a mazlivý. Jen mu chybí jeho vlastní člověk. Trošku mu vadí, že se o depozitní tetu musí dělit.

21.5.2020 – Na Mustafu přišlo letos kočičí jaro. Ačkoliv je mu už skoro 11 let, rozhodl se přesvědčit ostatní kočky v depozitu, že je mladík a stál by za hřích. To ale místní kočky spíše štve a tak milý Mustafa občas schytá ránu. Jinak je kocour stále mazlivý a nenažraný.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 11 roků a 8 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 882018
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...