Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Mráček

Kocourka Mráčka a jeho sestry (Růženka, Polly, Krista a Vodičková) jsme spolu s mámou přijali od pána, který koťata nechtěl, ale souhlasil s tím, že po odstavení a vykastrování maminy si ji vezme zpět. Nyní tedy hledáme prckům nový domov. Mráček je pohodový a hodně mazlivý kocourek. V novém domově může být i sám. Je hodně kontaktní k lidem.

Po přesunu z karantény do depozita byl Mráček první dva dny trochu zakřiknutý, rychle se ale otrkal, a teď z něj je už mazlík největší, který si pro pohlazení každou chvíli sám přijde a ducnutím hlavičky si o něj řekne. Je hravý a v novém domově by měl mít kočičího parťáka nebo někoho, kdo se mu bude hodně věnovat. Mráček je taky pěkně ukecaný, každou chvíli ho odněkud slyšíme něco komentovat (a to nemluvíme o připravování kočičího jídla -v tu ránu spustí hotovou sirénu). Vyznačuje se hezkým tmavým mourováním s bílým flíčkem na hrudi a bílým bříškem – má i bílou špičku ocásku a několik prstů :)

15.1.2018 – Mráček se bohužel vrací z nového domova, vypadá to, že ke spokojenému životu potřebuje kočičího kamaráda, budeme mu tedy hledat domov s kočičím osazenstvem.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavHledají domov
Stáří kočky 8 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...