Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Míca z Devíti

Micinka je moc hodná, ale není přítulná k cizím lidem. V novém domově bude potřebovat dostatek času na zvykání. Je čistotná a nevybíravá v jídle. Je zvyklá na další kočky, měla by být umístěna do klidnější rodiny.

13.8.2015 – Míca má bohužel již více jak rok problémy se struvity. Dieta sice trochu pomáhá, ale není to nic moc. V současné době nám začala opět hubnout a obáváme se, že tentokrát jsou na vině ledviny. V případě Mícy je to bohužel neřešitelný problém. Kočička je poloplachá a bohužel i velký stresař. Jakákoliv manipulace je tedy nemyslitelná. Uvidíme jak na tom Míca bude.

18.4.2017 – Kočička Míca se stále drží. Sice nám moc neztloustla a struvity se neustále vracejí, ale je hodná a nechá se už i vyčesávat. Ovšem jinou manipulaci nám zatím stále nedovolí.

28.11.2017 – Míca má stále problémy se struvity. Občas je dobře a občas hůře. Jinak je kočička v pořádku a ani povahově se moc nezměnila. Ale česání už má opravdu ráda, což je nás velký posun.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Naši nemocní, Virtuální adopce
Stáří kočky 10 roků a 5 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 382010
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence
Eva Homolková500,- KčMěsíčně


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...