Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Míca z Devíti

Micinka je moc hodná, ale není přítulná k cizím lidem. V novém domově bude potřebovat dostatek času na zvykání. Je čistotná a nevybíravá v jídle. Je zvyklá na další kočky, měla by být umístěna do klidnější rodiny.

13.8.2015 – Míca má bohužel již více jak rok problémy se struvity. Dieta sice trochu pomáhá, ale není to nic moc. V současné době nám začala opět hubnout a obáváme se, že tentokrát jsou na vině ledviny. V případě Mícy je to bohužel neřešitelný problém. Kočička je poloplachá a bohužel i velký stresař. Jakákoliv manipulace je tedy nemyslitelná. Uvidíme jak na tom Míca bude.

18.4.2017 – Kočička Míca se stále drží. Sice nám moc neztloustla a struvity se neustále vracejí, ale je hodná a nechá se už i vyčesávat. Ovšem jinou manipulaci nám zatím stále nedovolí.

28.11.2017 – Míca má stále problémy se struvity. Občas je dobře a občas hůře. Jinak je kočička v pořádku a ani povahově se moc nezměnila. Ale česání už má opravdu ráda, což je pro nás velký posun.

15.11.2018 – Míca musela být bohužel uspána. Před pár dny dostala atb na virozu, ale stav se začal zhoršovat, tak se udělaly testy krve. Bohužel se potvrdilo naše podezření na selhání ledvin. Hodnoty urey, kreatinu a fosforu ukázaly na těžké poškození ledvin. Vzhledem k tomu, že jí ledviny zlobily již delší dobu, jsme rádi, že s námi Míca vydržela tak dlouho. Bude nám moc chybět. Byla to zvláštní neústupná, ale zároveň i hodná kočka.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela15.11.2018
Datum narození není známo 
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...