Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Lilian

Okatou mourovatou Lilian jsme přijali spolu s jejími čtyřmi koťaty (Qwill, Hixie, Koko a Yum Yum) poté, co se jejich majitelka musela přestěhovat z vyhořelé ubytovny na Kladně do bytu, kam zvířata nesmí. Lilian je velmi mazlivá a pohodová kočka, změna prostředí jí vůbec nevadila a o koťata se vzorně starala i po přesunu k nám.

Všechna koťata už našla nový domov, tak ho nyní hledáme i pro Lilian. Tu jsme mezitím přesunuli do pražského depozita, kde se během dvou dní aklimatizovala a spřátelila s domácími kočkami. Lilian je milá kočka, ráda sleduje dění v domácnosti a chodí za námi po bytě. Je hravá a ostatní kočky ponouká ke hře, v novém domově tedy určitě ocení zvířecího parťáka. Může to být klidně i pes – když tu byl pejsek na návštěvě, nebála se a celou dobu ho zvědavě okukovala. Lilian je hodná a trpělivá kočka, proto si myslíme, že bude vhodná i k dětem.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna21.08.2019
Stáří kočky 2 roky a 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...