Galerie z domova
Lea

Kočičku Leu jsme přijali poté co jí zemřeli majitelé. Lea je hodná a mazlivá. Potřebuje vykrmit a zkulturnit kožíšek. Je čistotná, zvyklá na další kočky, psy a malé děti. Vhodná do bytu.

30. ledna 2021
Lea byla umístěná do nového domova, ale musela se z rodinných důvodů vrátit. Teď bydlí v našem pražském depozitu a ráda by našla nový domov napořád. Leuška už určitě nepotřebuje vykrmit, krásně se nám zaoblila a trochu to vypadá, že by v tomu zakulacování i pokračovala, kdybychom jí nehlídali. Nový prostor musí nejdříve pořádně poznat, aby se v něm cítila dobře. V depozitu první týden trávila většinou pod gaučem. Nicméně jakýkoliv lidský kontakt miluje a jakmile se jí dotknete, tak okamžitě propadá mazlicí agónii. Miluje hlazení, leze na klín, protáčí se a ducá hlavičkou. A blahem slintá. :) V novém domově by ráda měla kočičího kamaráda nebo kamarádku, ale není to podmínkou. Vhodná do bytu nebo domku s bezpečným výběhem.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumIvana - Praha 1
StavNašli domov
Kočka byla umístěna21.02.2021
Stáří kočky 1 rok a 8 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

17.3.2021
Dobrý večer, posílám zase nějaké foto. Lea nám dělá velkou radost. Je to mazel a vyhlíží vždy z okna, zda už jdeme domů.