Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Kérka

Kérka pochází z místa, kde jsme na podzim 2017 odchytávali kočky na kastrace. Tahle nám unikla, ale před pár dny se přidala k místní krmičce a naprosto suverénně s ní odešla domů.  Hodná paní vzala Kérku na veterinu a pak poprosila nás o její přijetí. Kérka je hodná a mazlivá, poměrně dobře stavěná kočka. V novém domově může chodit i ven, pokud to bude na bezpečném místě.

27.7.2018 – Těsně před druhým očkováním Kérka opět omarodila. Zdálo se nám, že špatně dýchá, tak jsme vyrazili na veterinu. Rtg ukázal na zánět osrdečníku a tak Kérka podstoupila léčbu atb.. Momentálně je po skončení léčby, ale podle veterináře je vhodná pouze do domácnosti bez dalších zvířat.

8.10.2018 – Kérka odmítá jídlo a hůře se jí dýchá. Opět máme atb a stejně jako veterinář doufáme, že léčba pomůže. Bohužel to vypadá, že se její stav bude postupně už jen horšit.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela18.10.2018
Datum narození není známo 
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...