Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Jim

Jednooký Jim byl odchycen na krmném místě v Kralupech. Vypadá to, že se stal terčem tajného střelce. Na místě byla rozstřílená miska a diabolky. Teď už je Jim u nás, má po operaci oka a získává zpět ztracenou důvěru v lidi. Kocourek je moc pěkný, čistotný a má rád jídlo. Věříme, že se brzo osmělí a bude si užívat i mazlení. Vhodný pouze do bytu.

16. 3. 2021
Jim se přestěhoval do malého depozita v Praze a během měsíce se rozkoukal natolik, že je ho plný byt. Chtěl by si hrát, ale druhá kočka v depozitu, starší Baruška, jeho touhy nesdílí. Takže se Jim trochu nudí. Hledáme pro něj tedy domov, kde by nebyl kočičím jedináčkem, ale měl k sobě podobně hravého parťáka. Miluje lidské nohy, o které se stále otírá a pod které se také stále plete. Má hodně rád i mazlení, ale zatím je dost nesvůj, když vidí ruku, která ho hladí. Dokud se dívá jinam, tak by se umazlil, jakmile se otočí a narazí na lidskou ruku, tak ztuhne a honem neví, co má dělat. Nejčastěji to řeší útěkem. Nicméně i to se pomalu srovnává a občas se nechá pohladit, i když ruku vidí. Lidem tedy zjevně druhou šanci dá, ale je potřeba, aby noví majitelé byli trpěliví a měli alespoň trochu zkušenosti s kočkami.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumIvana - Praha 1
StavNašli domov
Kočka byla umístěna25.03.2021
Stáří kočky 1 rok a 2 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...