Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Jehlička 2

Jehličku jsme přijímali v roce 2012 coby 4 denní kotě. Po 6 měsících odešla do nového domova spolu s kočkou Sněhulkou. Za šest let se obě vrátily zpět do naší péče a hledají znovu nové páníčky. Původní panička jim totiž zemřela.

Jehlička je milá a mazlivá, ale zpočátku opatrná. Chvíli jí trvá, než si zvykne na nový prostor a lidi. V osmělování jí pomáhá skoro sestra Sněhulka, která je velká průzkumnice. Obě ale milují mazlení a spaní na klíně. Jakmile se depozitní teta přiblíží ke křeslu, tak už obě běží a předhání se, která zabere místo na klíně dřív.

Do nového domova může odejít se Sněhulkou, ale klidně i sama. Vhodná do bytu nebo do domku s bezpečným výběhem.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumIvana - Praha 1
StavHledají domov
Stáří kočky 7 roků a 8 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...