Galerie z domova
Janík

Maličkého mourka Janíka našla spolu s Palečkem jedna hodná paní v příkopu u silnice. I přes podchlazení a podvýživu to zatím vypadá, že to prckové ustojí a budou v pořádku. Janík je mazlivý a pěkný rarášek. Miluje jídlo a už se učí jíst z misky.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna01.01.2019
Stáří kočky 2 roky a 1 měsíc
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

30.12.2019
Dobrý den, tady opět kocourek Janík. Chci Vám popřát hodně štěstí a zdraví do nového roku a poděkovat, že jste mi našla takové kamarády - páníčky. Je nám spolu dobře, já je moc nezlobím, jen někdy sportuji po bytě, ale to je vždy jen chvilku a potom jsem poslušný kocourek. Ostatním kamarádům u Vás přeji, abyste jim našla také takové páníčky jako jsou ti moji. Přeji hezký den a děkuji. Janík
4.11.2019
Janíček je už pořádně velký kocourek, který nám dělá radost. Občas leze po výškách a pak se na nás kouká a má radost, že na něj nedosáhneme, jindy zase na nás odpočívá, má z nás pěknou měkkou pohovku a na posledních fotkách čekají s kočkou Majdou na večeři, už aby to bylo. Je nám s ním dobře, doufám, že jemu s námi také, jo a ještě něco, on má svojí televizi s lepším programem než máme my, sedí v ložnici u okna a kouká do krmítka, které je venku za oknem, jak tam létají ptáci a občas je vyplaší.
12.5.2019
Dobrý den přeji, tady je kocourek Janík (Janíček), je to nějaká doba co jsem Vám psal. Už je ze mně docela veliký a krásný kocour, já vím, že samochvála nevoní, ale říká to páníček i panička. Občas jim pomáhám utírat a mýt nádobí, někdy se jim schovám do stromů, co mají za okny a když mně volají tak se neozvu a hraji s nimi na schovávanou a včera jsem zase lezl po konzoli co drží záclonu, byl to pěkný rozhled a už znám i hodiny a abych si je zapamatoval tak na nich občas i spím. Mám se tady dobře, jídla mám dost a všichni mne mají rádi i ten starý kocour s divný jménem Buč, no ten občas prská, protože na něj pořád skáču a jeho to nebaví, ale jinak to jde. Janík
29.1.2019
Dobrý večer přeji, jmenuji se Janík a musím se Vám pochlubit, že jsem se před chvílí vážil a dnes už vážím 2 kg. To jsem pašák, no prostě mi tady chutná. Moc nezlobím, hodně si hraji a hodně odpočívám a taky se nechávám fotit, ale páníček to moc neumí, když si hraji tak jsem prý moc rychlý a on to nějak nestíhá vyfotit, ale mě nebaví hrát si pomalu, zato když odpočívám tak jsou fotky docela dobré, tak Vám nějaké posílám, ať vidíte jak mi to sluší. A ještě něco už umím - spát v ložnici, nejlepší je to v posteli na dece nebo polštáři, to se to pak vrní mým lidským kamarádům do ucha. Už musím končit přinesli mi večeři. Přeji hezký večer. Janík Kocour
15.1.2019
Dobrý večer přeji, včera jsme Janíka nechali přeočkovat. Jízda autem mu vůbec nevadila a o injekci ani nevěděl, doma pěkně lumpačí, je pěkně živej a to je dobře. Teď zrovna odpočívá vedle klávesnice, tak Vám mohu napsat, když je vzhůru tak píše na počítači on, dělá nám radost a když není rozdováděný, nespí nebo nebaští, tak se chodí mazlit. Dneska se vážil a už váží 1630 g. To jsou zatím asi všechny informace, až budou nějaké fotky tak pošleme.
2.1.2019
Dobrý večer přeji, včera večer se Janík seznámil s prostředím a oběma kočkami, kocour na něj zatím vrčí a potom uteče a kočce je to nějak jedno, tu moc nezajímá. Od půlnoci už je celý byt jeho, lumpačil s přestávkami až do rána, záchod má svůj a bydlí většinou s námi v ložnici. Granule (Schesir kitten) baští normálně a část kapsičky snědl hodně rychle, hračky prohání neuvěřitelně a teď právě odpočívá v posteli. Po prvním doteku hned přede nahlas jako blázen a chodí se mazlit, to dělal hned večer, máme z něj radost. V příloze posílám fotku jak odpočívá. Přeji hezký den a ještě jednou děkujem.