Galerie z domova
Hříbek

Malý Hříbek se jednoho dne objevil u garáže našich depozitářek. Takže nezbylo nic jiného, než se pokusit o odchyt. Zadařilo se a teď už je kocourek u nás. Je zatím opatrný, ale jinak moc hodný a vhodný pouze do bytu k další kočce, aby mu nebylo smutno.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna04.12.2020
Stáří kočky 5 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

7.12.2020
Dobrý den, podávám první hlášení - v pátek večer jsme si domů přivezli kocourka Hříbka a překvapilo nás jak rychle se tu adaptoval. Měli jsme trošku strach, jak se s naším novým přírůstkem popere náš starší Čiko, ale už přes víkend se skamarádili. Hříbek je velmi hravý, zvídavý a má neskutečnou chuť k jídlu. :D Děkujeme za něj!