Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Hoover

Hoover se narodil plaché venkovní kočce a jako odrostlé kotě byl společně se svými sourozenci odchycen a předán do naší péče. Je to majestátní kocour s krásnou velikou kulatou hlavou. Je moc milý, nekonfliktní až nesmělý. V depozitu už si pěkně zvyknul a soužití s ním je bezproblémové. Ráno asistuje u čištění zubů a čeká na pohlazení, ale není vtíravý.

Bude mu trvat delší dobu než si zvykne na nové prostředí. Je vhodný i jako jedináček nebo k jiné submisivní kočce, případně může odejít s jednou ze svých sester, Hillary nebo Michelle. Nabízíme ho do bytu i domku s bezpečným výběhem.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna23.12.2016
Stáří kočky 4 roky a 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...