Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Hana

Krásná Hana se k nám dostala spolu s dalšími kočičkami Lídou, Natašou a Zitou od nemocného majitele, který je bohužel dlouhodobě v nemocnici. Kočička je opatrná a v novém domově bude potřebovat trpělivý přístup. Má ráda dobré jídlo, je čistotná a nikdy nebyla venku. Je zvyklá na další kočky, ale může být i sama. Vhodná pouze do bytu.

11.1.2020 – Hanu jsme přesunuli do pražského depozita. Zatím má samostatnou místnost pro sebe, aby si v klidu zvykala. Prozatím je schovaná v pelíšku, ale nechá se hladit. O pokrocích budeme informovat :)

22.1.2020 – Hana už se hezky otrkala a pobývá s námi a ostatními kočkami v obýváku, chvílemi se i nechá pohladit a hlasitě u toho přede. Klasická mazlivka to ještě není, ale pracujeme na tom :)

2.2.2020 – Hana má za sebou léčbu zánětu dásní a zánětu močového měchýře a ani každodenní podávání antibiotik ji neodradilo od kontaktu s lidmi. Naopak, je čím dál mazlivější a pro pohlazení si chodí i sama. Musí se na ni stále hodně opatrně a pomalu, jinak uteče, ale čím dál častěji vyhledává kontakt s námi a když ji hladíme, spokojeně přede a ducá hlavou. Chovat se zatím nenechá. Je potřeba počítat s tím, že v novém domově bude zase potřebovat čas na zvyknutí.

S ostatními kočkami vychází dobře, ale může být i kočičí jedináček. Je vhodná spíše do klidnější domácnosti.

Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna07.02.2020
Stáří kočky 5 roků a 8 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...