Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Hana

20200121_085633 20200121_085643 20200121_085644Krásná Hana se k nám dostala spolu s dalšími kočičkami Lídou, Natašou a Zitou od nemocného majitele, který je bohužel dlouhodobě v nemocnici. Kočička je opatrná a v novém domově bude potřebovat trpělivý přístup. Má ráda dobré jídlo, je čistotná a nikdy nebyla venku. Je zvyklá na další kočky, ale může být i sama. Vhodná pouze do bytu.

11.1.2020 – Hanu jsme přesunuli do pražského depozita. Zatím má samostatnou místnost pro sebe, aby si v klidu zvykala. Prozatím je schovaná v pelíšku, ale nechá se hladit. O pokrocích budeme informovat :)

22.1.2020 – Hana už se hezky otrkala a pobývá s námi a ostatními kočkami v obýváku, chvílemi se i nechá pohladit a hlasitě u toho přede. Klasická mazlivka to ještě není, ale pracujeme na tom :)

Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavHledají domov
Stáří kočky 5 roků a 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...