Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Glajza

Černá kočička Glajza byla odchycena v kolonii toulavek v Kralupech. Zatím je bojácná, ale není agresivní. Věříme, že se nám ji díky péči a dobrému jídlu podaří brzo vymazlit.

23.3.2018 – Glajza je hodná, ale stále trochu plachá. Sice už před námi nemizí, ale pohladit se zatím nenechá. Vhodná k další kočce i do domku se zahradou na bezpečném místě.

16.5.2020 – Glajzu jsme přesunuli do butovického depozita, kde se ji pokusíme vymazlit, aby i ona mohla najít svůj nový domov. Budeme průběžně podávat zprávy, jak se nám vymazlování daří :)

20.6.2020 – Po přesunu do nového prostředí Glajza několik dní skoro nejedla a schovávala se, ale postupně si začala zvykat, našla si schovku pod gaučem, kde tráví většinu času, a po 2 týdnech dokonce začala opatrně vylézat zpod gauče v době servírování konzerviček a zdravit se s ostatními kočkami. Poté nás překvapila, když po dalším týdnu začala vypadat, že by se nechala pohladit, a opravdu ano, sice po prvním pohlazení vždy poodběhla, ale pak se zase vrátila na dosah, abychom ji mohli pohladit znovu. Od té doby dělá velké pokroky, motá se kolem nás, přede a chce hladit, dokonce se nechá trochu vyčesávat hřebenem, což je po pobytu ve voliéře opravdu potřeba :)

Hledáme pro ni spíše klidnější domov, kde bude mít čas si zvyknout a majitelé budou mít trpělivost s jejími pomalými pokroky. Přítomnost další kočky ocení, má je ráda a zdraví se s nimi, ale může být i kočičí jedináček – zdá se nám, že až si ještě více zvykne, budou pro ni lidé a mazlení důležitejší než další kočky.

27.6.2020 – Glajza nás každý den překvapuje, rozhodně to už není neviditelná kočka pod gaučem jako dříve, pořád se motá kolem, našla si pelíšek na skříni, občas trůní na škrabadle lodžii a sleduje dění venku. Mazlení už vyloženě vyžaduje, když jdeme po bytě, motá se nám pod nohamá, lehá si na zem a čeká na pohlazení, hlasitě přede, propíná pacičky a občas si o pomazlení řekne roztomilým mňouknutím, když nám to moc dlouho trvá. Chovat se ještě nenechá, ale když ji zvedneme vedle sebe na gauč, rozvaluje se a nechá se hladit. Glajza je taková „upíří“ kočička, má delší špičáky, které občas vykouknou a dodávají jí roztomilý výraz. Je zvědavá a hravá, chvílemi je skoro jako kotě.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 4 roky a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 122017
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...