Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Frost

Kocourek Frost byl odchycen ve sklepě rodinného domu spolu se sestrami Shimou a Fuyu. Koťata tam přivedla jejich máma, protože věděla, že o ně bude dobře postaráno. Majitel sklepa má zvířata rád, a tak bylo domluveno, že se o ně postará, dokud se u nás neuvolní místo. Frost byl nejprve bojácný, ale krásně si zvyknul a vyklubal se z něj velký mazel.

27.5.2018 – Frost se nám vrátil, jeho majitelka se o něj z pracovních důvodů už nemohla starat. Hledáme mu tedy znovu domov. Je to velice mazlivý a kontaktní puberťák, který se potřebuje vyblbnout. Prvních pár dní to vypadalo, že si odvykl ostatních koček a moc se mu nelíbí, ale nejspíš byl jen nervózní z nového prostředí. Může být společníkem další akční kočičce nebo i sám, pokud bude mít dost společnosti. Nevadily by mu ani děti, je k lidem velice něžný. Je vhodný pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna08.06.2018
Stáří kočky 2 roky a 4 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...