Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Femur

Malého Femura odvezl hodný nálezce na veterinu, kde mu dali atb a odeslali ho k nám, protože jim bylo jasné, že bude kocourek potřebovat náročnou operaci. Femurek je nyní na hospitalizaci u našich veterinářů a čeká na operaci. Rentgen bohužel potvrdil trojitou zlomeninu zadní nohy. Tak doufáme, že operace pomůže a noha bude opět v pořádku. Jinak je kocourek neskutečně kontaktní. Vyfotit se moc nedá, protože okamžitě leze do náruče a chce se mazlit. Navíc potřebuje pořádně vykrmit a doléčit virozu.

13.12.2018 – Femurek má za sebou kontrolní rtg a vypadá to dobře. Noha krásně srostla a v lednu půjde kocourek na vyndání fixačního drátu. Jinak je Femurek v pohodě. Jen by mohl trochu přibrat. Na náš vkus je celkem hubený.

2.1.2018 – Femurek podstoupil vyndání fixačního drátu a zároveň proběhla i kastrace. Teď hledá nový domov. Nabízíme ho pouze do bytu, možno k další kočce.  Femur je hodně mazlivý a hodný kocour. Miluje jídlo a na to, že není ještě pořádně rozběhaný, řádí jako černá ruka.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna25.01.2019
Stáří kočky 3 roky a 4 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...