Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Boris

Bílokouřového Borise přivezla na hospitalizaci k naší veterinářce hodná nálezkyně. Kocourek je momentálně v léčení a zatím to vypadá dobře. Krevní testy ukázaly menší problém s játry, ale jinak nic vážnějšího. Borisek potřebuje pořádně vykrmit a vyhnat bleší invazi z kožichu. Naštěstí je mazlivý a jídlo má také rád.

2.7.2018 – Borisek je už ve voliéře a musíme říct, že je to naprosto úžasný kocour. Je hodně mazlivý a komunikativní. Ostatní kočky bere s přehledem a nemá s nimi problém. Borisek sice není zrovna výstavního vzhledu, ale je to kámoš do nepohody a skvělý společník. Nabízíme ho pouze do bytu. Možno i bez dalších zvířat.

2.10.2018 – Ač nám to stále přijde neskutečné, opak je bohužel pravdou. Borisek nás 1.10.2018 nečekaně opustil. Je to o to horší, že byl v dobré kondici a nic nenasvědčovalo tomu, že tady bude tak krátce. Je nám to moc líto. Stal se naším pohlazením po duši a hospozínským maskotem. Borisek byl kocour s nadhledem a neskutečně pohodovým chováním. Bude nám hodně chybět. Čekáme na pitevní protokol, ale zatím to podle paní doktorky vypadá na srdeční selhání.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela01.10.2018
Stáří kočky 8 roků a 6 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...