Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Beta

Beta byla odebrána nesvéprávnému majiteli spolu s dalšími šesti kočkami z důvodu stěhování. I přes špatné hygienické podmínky jsou všechny kočky socializované a relativně zdravé. Potřebují pořádně vykrmit a dát dohromady kožíšky.

26.5.2019 – Kočička Beta přestala stejně jako ostatní z kočičí party jíst. Vzhledem k tomu, že dva kocourci měli pozitivní test na Panleukopenii a kočička Delta musela být uspána, byla celá pětka převezena na  hospitalizaci na veterinární kliniku v Praze. Doufáme, že jim včasná léčba pomůže a všichni tuhle pohromu přežijí bez větší újmy.

4.6.2019 – Beta je od včerejšího večera zpět z hospitalizace a daří se jí dobře. Chuť k jídlu jí nechybí. Stejně jako u Gamy, měla nemoc i u Bety podstatně klidnější průběh. Tak teď snad jen dát Betu dohromady, aby mohla brzo najít nový domov.

21.1.2020 – Beta ve zdraví přežila kompletní očkování, bohužel testy prokázaly FELV pozitvitu a tak kočička putovala, místo do depozita, k naší dočaskářce Daniele, která se o ni bude starat. I přesto i pro ni hledáme nový domov. Může do domácnosti bez dalších koček, nebo k další FELV pozitivní kočičce. FELV pozitivní kočky nesmějí chodit ven, proto je Beta vhodná pouze do bytu. Kočička je spíše opatrná a plachá. Na lidi si zatím moc nezvykla.

22.5.2020 – Beta si v novém místě dobře zvykla a celá šťastná pětka (Alfa, Gama, Ró, Tau) je spokojená, mazlivá a bez zdravotních komplikací. Beta je z pětice mazlivá nejméně. Stále pro ně hledáme nový domov.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 3 roky a 9 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 182019
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence
Lucie Kaninová100,- KčMěsíčně


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...