Galerie z domova
Babulka

Maličkého Babulku spolu se sourozenci někdo odložil v krabici za vrata jejich nálezců. Ti jsou naštěstí velcí milovníci zvířat, tak se o prcky postarali do doby, než se u nás uvolnilo místo. Babulka je moc pěkný a mazlivý kocourek. A stejně jako ostatní má rád jídlo a kotěcí hry. V novém domově by neměl být sám. Od nálezců je zvyklý i na hodného velkého psa.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna05.12.2018
Stáří kočky 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

8.2.2019
Dobrý den, Babulka se nám v bytě rychle zabydlel a zvykl si i na jméno Marcus. Od prvního dne nám dělá jen samou radost, ničeho se nebál a ihned se zabydlel v peřinách. Je to rebel a pln života, tak jako každé kotě přes den spí a v noci si hraje 😊 Je to oblíbenec v rodině a nedali bysme na něj dopustit, JEDNODUŠE NAŠE MIMINKO 😊 Brzy opět přidáme pár fotek jak nám roste před očima. Hezký den