Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Tygy

Tygyho spolu se sourozenci (Ťulda, Betynka, Píďa) našli majitelé domku na své zahradě. O celou partu se nějakou dobu starali, než se u nás uvolnilo místo.

Tygymu přezdíváme milovník. Má rád všechny kočky (nejvíc tedy svého bráchu Ťuldu), se všemi je kamarád a nevadí mu ani pes. Zároveň je úplně k pomuchlování, rád se chová a má krásnou sametovou srst. Jako správné kotě ho zajímá všechno, co se k okolí šustne.

Nový domov by měl mít v bytě.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna04.01.2020
Stáří kočky 1 rok a 2 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...